Svētdiena,  19. augusts,  2018
 
Vārda dienas:   Imanta, Melānija
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+13.9°C
bezvējš
   
  Arī šogad Valsts svētku nedēļā Saldus novadā paredzēta bagātīga pasākumu programma. Valsts svētkus aicinām atzīmēt, piespraužot pie apģērba lentīti Latvijas valsts karoga krāsās.
   
  Šogad Lāčplēša diena Saldus pilsētā tika veidota “Sudrabota saule lēca” tematikā. Saule – tas nav tikai spīdeklis debesu velvē. Saule – tā ir sākums cilvēkam, cilvēcei, tautai.
   
  Godinot Brīvības cīņās kritušos Latvijas karavīrus, šodien O. Kalpaka muzejā un piemiņas vietā “Airītes” notika svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija.
   
  Saldus novada pašvaldība sveic iedzīvotājus Valsts svētkos un informē par darba laiku Valsts svētku mēnesī.  
   
  Šodien Saldus novada domes priekšsēdētājs Reinis Doniņš, priekšsēdētāja vietnieks Māris Zusts, pašvaldības izpilddirektors, domes deputāti, pašvaldības nodaļu vadītāji un speciālisti kopa Kalnsētas parka teritoriju.
   
  Paziņojums (13.08.2018.)
  Saldus novada pašvaldība informē, ka saskaņā uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas informāciju, Saldus novada domes 2018. gada 24. maija sēdē apstiprinātais “Lokālplānojums bijušās dārzkopības sabiedrības teritorijai “Aronija” Zirņu pagastā un Saldus pagastā, Saldus novadā” ir īstenojams sākot ar 2018. gada 13. augustu.  
   
  Šodien raidījuma "Tautas Panorāma" komanda dodas uz Saldu, lai uzklausītu, Saldus novada iedzīvotāju viedokli par gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.
   
  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību un AS "CITADELE" atbalstu organizē uzņēmēju LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumu. 
   
  Dienas garumā rīta ielu koncertos, festivālā un zaļumballē  muzicēs 14 kapelas un muzikantu grupas  no Latvijas un Lietuvas!
   
  Saldus novada Pampāļu pagasta pārvalde piedāvā iegādāties divus nekustamos īpašumus.
   
  Attīstot uzņēmējdarbību Saldus novadā, uzņēmums A/S “Delta LV” piedāvā jaunas darba vietas autovadītājiem ar CE kategorijas autovadītāja apliecībām.
   
  Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā Saldus novada SIA “Druvas Unguri” fermā līdz šim likvidētas un uz uzņēmumu “Grow energy” iznīcināšanai nogādātas 3294 cūkas, informēja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.
   
  Kad esam mazi, mums ļoti gribas izaugt lieliem. Izauguši, mēs apjaušam, ka skaistākā un laimīgākā zeme ir Bērnība.  
   
  Piektdien Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts sasauca ārkārtas Saldus sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas sēdi, kurā piedalījās arī SIA "Druvas Unguri" valdes priekšsēdētājs Teovils Stengrevičs un PVD pārstāvji.
   
  Latvijā reģistrēts līdz šim lielākais Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums mājas cūkām kopš pirmā uzliesmojuma 2014. gadā - slimība konstatēta Saldus novada SIA "Druvas Unguri" cūku novietnē ar 15 570 cūku lielu ganāmpulku, informē Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).
   
  Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, aicina pieteikties uz 9. augusta semināru "Kafija ar ekspertu", Saldū. 
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka tika veiktas analīzes avotos, kuri atrodas pašvaldības īpašumā “Lielezeres parks”  Ezeres pagastā, Saldus novadā, lai noteiktu, vai tas atbilst dzeramā ūdens kvalitātei.
   
  Sakarā ar silto un sauso laiku, Valsts meža dienests atkārtoti informē, ka ar 27. aprīli ir noteikts meža ugunsnedrošā laikposma sākums visā valsts teritorijā.*
   
  Informējam, ka laika apstākļu dēļ šovakar paredzētā balonu spīdēšana NENOTIKS! (28.07.2018.)
  Informējam, ka laika apstākļu dēļ šovakar paredzētā balonu spīdēšana NENOTIKS!
   
  Tas mirklis ir klāt - vārtus ver festivāls "Saldus Saule 2018" un šovakar Saldus debesīs varēsim vērot iespaidīgos gaisa balonus Latvijā vērienīgākajā gaisa balonu festivālā "Saldus 2018".
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu
  < Augusts 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  02
  08
  09
  13
  15
  16
  22
  24
  27
  28
  29
  30


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 10. jūlijs


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017