Pirmdiena,  16. jūlijs,  2018
 
Vārda dienas:   Estere, Hermīne
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+26.9°C
bezvējš
   
  Saldus novada pašvaldība izsludina fasāžu gleznojumu skiču konkursu “Saldus – Rozentāla pilsēta”.
   
  Saldus novada priekšsēdētāja vietnieks Raivis Zīrups pirmdien, 16. jūlijā, tikās ar Liepājas reģionālās vides pārvaldes darbiniekiem, pašvaldības izpilddirektoru, Saldus pagasta pārvaldes vadītāju, kā arī pašvaldības speciālistiem, lai uzklausītu aktuālo informāciju par Saldus pagastā esošo bīstamo atkritumu utilizācijas procesu.
   
  Sestdien  Beļģijā „Flander Cup” sacensībās Kortrijkā startēja arī septiņi Latvijas vieglatlēti. 
   
  Saldus novada vēlēšanu komisija aicina pieteikties kandidātus  Saldus novada pašvaldības vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļa amatam Latvijas Republikas 13.Saeimas vēlēšanu nodrošināšanai, kas notiks sestdien, 2018.gada 6. oktobrī.
   
  Lai informētu par traktortehnikas drošības pasākumiem, Valsts policijas inspektori apzina reģionu saimniecības un to īpašniekus. 
   
  Saldus novada pašvaldība ir uzsākusi jaunu saistošo noteikumu izstrādi “Publisko un pašvaldības ūdenstilpju, to salu un piekrastes zonas uzturēšanas un sabiedriskās kārtības noteikumi Saldus novada teritorijā”.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka Saldus novada dome ir pieņēmusi saistošos noteikumus, kuri paredz piešķirt visiem pirmklasniekiem 50 eiro pabalstu mācību līdzekļu iegādei.
   
  Saldus novada pašvaldība informē par transporta kustības organizācijas izmaiņām Lielās ielas pārbūves laikā.
   
  27. un 28. jūlijā Saldū norisināsies viens no Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem – jau par labu tradīciju kļuvušais krāšņais un vērienīgais gaisa balonu festivāls "Saldus 2018". Šogad tajā piedalīsies gaisa balonu komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.
   
  Rokfestivāls “Saldus Saule” šogad notiks divas dienas – 27. nu 28. jūlijā.
   
  Saldus novada pašvaldības Novadnieku pagasta pārvalde paziņo, ka, pamatojoties uz Saldus novada domes lēmumu, ar šā gada 31. jūliju izbeidz sniegt pakalpojumu dzeramā ūdens piegādē un kanalizācijas ūdeņu savākšanā Jūsu īpašumam.
   
  2018. gada 14. jūlijā Vadakstē vadakstnieku un skolas absolventu salidojums.  
   
  Saldus novada pašvaldība aicina pieteikties uz telpu nomu Saldus Mūzikas un Mākslas skolu ēkā, Avotu ielā 12a.
   
  Svinot Latvijas simtgadi, pirmo reizi Saldus novadā notiks pasākums ģimenēm, draugiem un kolēģiem – tūrisma rallijs “Iepazīsti Saldus novadu no jauna”. Šī būs lieliska iespēja neparastā, aizraujošā un izglītojošā veidā iepazīt Saldus novada tūrisma piedāvājumu.
   
  Simtgades svētceļojums ir ekumēnisks, atvērts visām konfesijām un ikvienam interesentam. Svētceļnieku grupai var pievienoties jebkurā brīdī, kad ir laiks un vēlēšanās.
   
  Saldus – sešpadsmit medus kāres, kuras savienojušās spēcīgā dravā.
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts un priekšsēdētāja vietnieks Raivis Zīrups šodien apmeklēja uzņēmumu SIA “Norplast”, kur tikās ar norvēģu uzņēmumu vadību Māri Meiju, Ivaru Liepu un Māri Pūni.
   
  Informējam par Saldus pilsētas bibliotēkas darba laika izmaiņām jūlijā.  
   
  Kapu svētki Saldus novada kapsētās šogad notiks augusta mēnesī.
   
  21. jūlijā Saldus novadā notiks minirallijs “Saldus 2018”, kurā piedalīsies arī Saldus novada domes vadība.
   
  Nu jau par tradīciju ir izveidojusies Cieceres upes tīrīšanas talka, kura notiek jau ceturto gadu svētdienā pirms festivāla "Saldus Saule".
   
  Biedrība "KIT” izsludina projektu konkursu “Kultūras pērles”. Projekta konkursa nolikumu un pieteikuma anketu skatīt pielikumā.
   
  Pēc dabas katastrofas izsludināšanas lauksaimniecībā Lauku atbalsta dienests ir papildinājis informāciju, kā lauksaimniekam jārīkojas, lai saglabātu ES un valsts atbalstu par sausuma dēļ cietušajām kultūraugu platībām.     
   
  Saldus novada pašvaldības iznomā zemi:
   
  5. jūlijā sākas seguma atjaunošana uz Liepājas šosejas (A9) gandrīz 14 km garā posmā no krustojuma ar valsts vietējo autoceļu Lutriņi – Lašupe – Zirņi (V1146) līdz Skrundai.
   
  Aicinām piedalīties konkursā “Par skaistāko Latvijas daiļdārzu un lauku sētu” daiļdārzu īpašniekus, ainavu arhitektus un ainavu arhitektūras projektēšanas birojus, apstādījumu ierīkošanas firmas, kuru apstādījumu projekti realizēti gan privātajos dārzos, gan iestāžu un citu objektu apstādījumos.
   
                 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Kurzemes plānošanas reģions ir uzsākuši prioritārā pasākuma 2018. gadam “Pilotprojekts pašvaldībās remigrācijas veicināšanai “Reģionālās remigrācijas koordinators”” realizāciju.  
   
  Lai pasažieriem būtu ērtāk izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus, no 2018. gada 1. jūlija trīs SIA "Sabiedriskais autobuss" apkalpotajos maršrutos tiks iekļautas papildu pieturvietas.
   
  Ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu  Saldus novada pašvaldība īsteno projektu Nr. 2017-2-TEM-M03007 “Viesizrādes Saldus novadā 2017./2018. gadā”.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka tika veiktas analīzes avotā, kurš atrodas uz pašvaldības īpašumā esošās zemes Skolas ielā 1A, Saldū, ūdenim, lai noteiktu, vai tas atbilst dzeramā ūdens kvalitātei.  
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu
  < Jūlijs 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  05
  10
  12
  17
  19
  23
  24
  26
  30
  31


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 10. jūlijs


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017