Pirmdiena,  29. maijs,  2017
 
Vārda dienas:   Maksis, Raivis, Raivo
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+14°C
DR vējš 4.7 m/s
   
  No 15. līdz 21. maijam Saldus novadā tika svinēti septītie Saldus novada svētki. Šī gada svētku moto bija “Novada spārni esam mēs paši”.
   
  25. maijā notika pēdējā šī sasaukuma Saldus novada domes sēde, kurā tika skatīti 49 lēmumprojekti.
   
  Pēc ilgiem zīmju saskaņošanas un izgatavošanas darbiem, esam priecīgi paziņot, ka turpinās tūrisma norāžu zīmju uzstādīšana Saldus novadā. 
   
  Muzeju nakts Saldū (25.05.2017.)
  20. maijā J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā tika aizvadīta ikgadējā Muzeja nakts 2017.
   
  Tuvojas skaistais izlaidumu laiks. Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvalde apkopojusi informāciju par to, kad Saldus novadā notiks 9. un 12. klašu izlaidumi.
   
  Cieceres internātpamatskola ar "Cemex Iespēju fonds" atbalstu sākusi īstenot projektu "Eksaktā domāšana ir modē", kas ilgs no 1. maija līdz 30. oktobrim. Projektā iesaistītas visas 5.- 6. klases - kopā 71 skolēns.
   
  Jaunlutriņu un Šķēdes pagastos nomai pieejami trīs zemes gabali.  
   
  Latvijas Muzeju biedrība šogad atzīmē 25 gadu jubileju. Šo gadu laikā Muzeju biedrības saime ir augusi un šodien apvieno 107 valsts, pašvaldības, privātos un autonomos muzejus.
   
  Jau piekto gadu pēc kārtas Starptautiskajā ģimenes dienā pašvaldība uz īpašu tematisko koncertu aicināja mūsu novada zelta ģimenes. 
   
  Saldus pirmsskolas izglītības iestāde “Zīlīte” piedalījās nodibinājuma “CEMEX Iespēju fonds” izsludinātajā projektu pieteikumu konkursā Saldus un Brocēnu novados un ir saņēmis finansiālo atbalstu projekta pieteikumam "Pēti, domā, dari!".
   
  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) norāda, ka pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieki saskaras ar nevienlīdzību darba slodzes veidošanās principos un darba samaksas apmērā.
   
  Pirmdien, 29. maijā, plkst. 14.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību.
   
  19. maijā notika ceļu būvniecības nozares “Gada balva ceļu būvniecībā 2017” apbalvojumu pasniegšana, kur tika pasniegtas ikgadējās ceļu nozares Gada balvas par labākajiem veikumiem ceļu būvniecībā.
   
  Sākas seguma pārbūves darbi uz Liepājas šosejas (A9) abpus Saldum (97,58.-99,74. km un 102,92.-113,13. km).
   
  Saldus jauniešu dome "Es un mēs" projekta "Jaunieši Saldus novadam!" ietvaros izsludina iespēju pieteikties jauniešu organizāciju un neformālo grupu projektu konkursam. 
   
  Līdingas un Saldus draudzības rezultātā arī Saldus mūzikas skolai radušies jauni draugi un pagājušajā nedēļas nogalē, projekta ietvaros, mūsu mūzikas skolā ciemojās 50 Līdingas mūzikas skolas pārstāvji.
   
  VAS “Privatizācijas aģentūra” paziņo, ka uzsākta divu valsts īpašumu objektu privatizācija.
   
  Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri š. g. 26. maijā, plkst. 16:00, Saldus JIC “Šķūnis”  rīko neformālu tikšanos  “Kafija ar ekspertu”; tēma: problēmu situācijas un to pārvarēšana biznesā.  
   
  Kurzemē ir noslēgusies bērnu sociālās aprūpes centros (bērnu namos) dzīvojošo bērnu individuālo vajadzību izvērtēšana, kas tika veikta projekta “Kurzeme visiem” ietvaros.
   
  17. maijā notika kārtējā Saldus novada uzņēmēju un pašvaldības pārstāvju tikšanās. Šoreiz tā notika uzņēmumā “ERGO E.B.F.”.
   
  Zemkopības ministrija (ZM) aicina zivsaimniecības nozares uzņēmējus un jaunos darbiniekus pieteikties balvai “Lielais loms 2017”. 
   
  9. maijā Saldus Bērnu un jaunatnes centrā pulcējās Saldus novada skolu audzēkņi, kuri šogad kļuvuši par valsts mācību olimpiāžu un konkursu godalgoto vietu ieguvējiem, kopā ar saviem vecākiem un skolotājiem, bez kuru atbalsta un līdzdalības augstie rezultāti diez vai būtu sasniegti.
   
  Lai dotu iespēju iepazīties ar vēlēšanu iecirkņa komisijas darba pienākumiem un veicinātu jauniešu interesi un izpratni par vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) arī šogad aicina jauniešus pieteikties praksei vēlēšanu iecirkņos.
   
  Saldus novada pašvaldības Lutriņu pagasta pārvalde reģistrācijas Nr. 90000013292 piedāvā interesentiem nomāt zemi:
   
  Saldus novada pašvaldība aicina pieteikties topošās māmiņas un māmiņas pēcdzemdību periodā uz bezmaksas veselības vingrošanas nodarbībām Saldū, kas notiks Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Saldus novadā".
   
  12. maijā Saldū iepazīšanās vizītē bija ieradušies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji.
   
  Saldus novada pašvaldības projektu fonds pateicas biedrībām par piedalīšanos izsludinātajā projektu pieteikumu konkursā. 
   
  Līdz 9. jūnijam notiks būvobjekta "Graudu pirmsapstrādes komplekss" publiskā apspriešana.
   
  Vēlies mainīt savu ikdienu un atrast iespēju, kā sevi attīstīt sev interesējošā jomā? Tev ir lieliska iespēja piedalīties projektā “PROTI un DARI”! 
   
  Senie latvieši maiju sauca par sējas jeb lapu mēnesi. Pavasara saulainākais mēnesis ir piepildīts ar pasākumiem.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017

   

  Jautāt pašvaldībai
  Deklarēt dzīvesvietu
  < Maijs 2017 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  29
  Ja vēlaties saņemt jaunāko informāciju par pasākumiem Saldus novadā savā e-pastā, rakstiet uz e-pastu  un piesakieties jaunumiem
   

  Saldus Novada Vēstis
  2017. gada 11. maijs

  Kartes

  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017