Sestdiena,  21. oktobris,  2017
 
Vārda dienas:   Severīns, Urzula
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+5°C
A, ZA vējš 1.9 m/s
   

  Aktualitātes, pasākumi, informācija

  Augstas prasības pedagoģijas darba pasaulē, straujas pārmaiņas, intelektuālās un emocionālās slodzes kāpums pedagogu darbā, saspringta atmosfēra darbā un nepietiekošs atbalsts, kad darbinieki nejūtas pietiekoši novērtēti un atzīti, izsauc stresu gan jauniem, gan pieredzējušiem speciālistiem. 
   
  Ar pozitīvām emocijām un lielu gandarījumu par paveikto, varam teikt, ka projekta mērķis: kopā ar speciālistu ieteikumiem rosināt vecāku iesaistīšanos bērnu veselības attīstības procesā, sekmējot daudzveidīgas un emocionālas brīvā laika pavadīšanas iespējas, spēlējoties kopā ar bērnu, stiprinot bērna emocionālo veselību -  ir sasniegts. 
   
  27. septembrī Saldus vidusskolā notika Vides erudītu konkurss Saldus novada 2.-4. klases skolēniem.
   
  22. septembrī  gan bērni, gan iestādes darbinieki vienojās kopīgā Olimpiskās dienas jautrā, enerģiskā un aktīvā vingrošanā. Šogad, pateicoties labajiem laika apstākļiem, to darījām laukā. 
   
  Bērna pasaulē spēlei ir galvenā loma. Spēle bērnam ir tas pats, kas pieaugušajam valoda. Savā ziņā rotaļlietas ir bērna vārdi un spēle ir viņa valoda. 
   
  Jā, vēl tikai 25. augusts, “un mierīga sirds”… Bet jau pavisam tuvu ir nākamā - 2017./2018. - mācību gada sākums.
   
  Latvijas 44. atklātajā matemātikas olimpiādē, kuru tradicionāli organizē Latvijas Universitātes neklātienes matemātikas skola, šogad piedalījās arī Pampāļu pamatskolas 5. klases audzēknis Ansis Gustavs Andersons.
   
  18. maijā iestādes projektu koordinatores Dainas Voitānes vadībā  notiks PII “Graudiņš” pedagogu apmācību seminārs par gaismas galdu daudzveidīgo pielietojumu. 
   
  Saldus tehnikums aicina jauniešus apgūt sešas profesijas!
   
  Šogad pirmo reizi iestādes vēsturē atzīmējām baltā galdauta svētkus. Svētkus atklājām ar PII “Pasaciņa” darbinieku izrādi “Sarkangalvītes ceļojums uz bērnudārzu”. 
   
  Šogad aprīlis priecē gan ar sauli, gan lietu, gan krusu, gan sniegu. Arī 26. aprīļa rīts pārsteidza ar laika apstākļiem novada pirmsskolas skolotājas, kas devās uz metodisko dienu Pampāļos.
   
  Saldus pamatskola lepojas, ka pēdējo 5 gadu laikā skola aktīvi iesaistījusies 14 dažādos Eiropas un Ziemeļvalstu finansētajos projektos. 
   
  Ar mērķi rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”.
   
  Ir veiksmīgi īstenots projekts “Ēd! Kusties! Smaidi! Dzīvo veselīgi un droši!”, kura mērķis bija iedvesmot bērnus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs, aktīvs un drošs dzīves veids palīdz būt veseliem un emocionāli līdzsvarotiem, sadarbojoties ar pedagogu, vecākiem un pieaicinātiem lektoriem.
   
  Ir noslēdzies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētais pirmais nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2017, kurā noteikti 53 medaļu ieguvēji 16 dažādās profesijās.  Divi laureāti ir no PIKC “Saldus tehnikums”.  
   
  Š. g. 20. aprīlī Saldus novada Izglītības pārvalde organizēja pētniecisko darbu konferenci pamatskolas posma skolēniem. 
   
  Saldus pamatskola realizē trīs Erasmus+ projektus. 
   
  No 1. septembra līdz 1. decembrim Cieceres internātpamatskola, gatavojoties Latvijas simtgadei, ar Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes projekta “Īstenojam ideju” atbalstu piedalīsies projektā “Kursas saktas gaismas dancis”.
   
  29. augustā Saldū notika tradicionālā skolotāju augusta konference. Šogad tās programma atšķīrās no iepriekšējiem gadiem. 
   
  Bērni pošas uz skolu, un domājams, ka būs tādi, kas pie labākajām vasaras atmiņām nosauks arī interesanto, darbīgo un jautro nedēļu jūlijā, kas tika aizvadīta “Mazo pētnieku vasaras skoliņā”, kuru organizēja Striķu pamatskola un finansiāli atbalstīja “Cemex Iespēju fonds”.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautāt pašvaldībai
  Deklarēt dzīvesvietu
  < Oktobris 2017 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  06
  Ja vēlaties saņemt jaunāko informāciju par pasākumiem Saldus novadā savā e-pastā, rakstiet uz e-pastu  un piesakieties jaunumiem
   

  Saldus Novada Vēstis
  2017. gada 5. oktobris

  Kartes

  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017