Ceturtdiena,  23. februāris,  2017
 
Vārda dienas:   Almants, Haralds
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+2°C
vējš 3.9 m/s
   

  Aktualitātes, pasākumi

  Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvalde 2017. gada 4. janvārī izsludina atklātu projekta pieteikumu konkursu “Īstenojam ideju”. 
   
  Ir sācies jauns 2017. gads, un katrs no mums ir apņēmies sasniegt jaunus mērķus. Lai sasniegtu mērķi, uz to ir jāiet maziem un neatlaidīgiem soļiem.
   
  Mūsdienās arvien lielāku satraukumu izraisa pieaugošais to bērnu skaits, kuriem ir liekais svars. Iemesli tam ir visdažādākie, bet veidi, kā ar to cīnīties, ir līdzīgi. 
   
  Jau vairākus gadus  pastāv  radoša sadarbība starp novada vizuālās mākslas skolotāju metodisko apvienību un tirdzniecības centru “Akvārijs”. 
   
  2016. gada 23.  novembrī  SPII "Cerībiņa" notika pirmsskolas pedagogu metodiskā diena "Metodes, paņēmieni, rotaļas – pirmsskolas vecuma bērnu valodas attīstīšanai nodarbībās".
   
  Ir noslēdzies Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes projekta “Īstenojam ideju” pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” projekts “Es to protu, tikai ļauj man darīt”. 
   
  Valsts robežsardzes 25.gadadienas pasākumu ietvaros tiek izsludināts prozas un dzejas darbu konkurss “Stāsti par robežsardzi”.
   
  4. novembrī Saldus novada skolotāji no 15 skolām, 8 pirmsskolas izglītības iestādēm un Saldus tehnikuma pulcējās uz svētku pasākumu “Gada Skolotājs 2016”. 
   
  Šī gada septembrī  VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūra) apstiprināja Saldus pamatskolas starptautisko Erasmus+ KA2 stratēģisko skolu sadarbības partnerību projektu "Let`s play otside!" (Spēlēsimies ārā!).
   
  Veiksmīgi realizēts Saldus PII “Pasaciņa” projekts “Iepazīsti! Pēti! Domā! Darbojies!”. 
   
  25. novembrī notiks Ripo auto Latvijas sacensību Brocēnu posms -cementvedēju koka auto modeļu ātrumsacensību un auto modeļu dizaina/reklāmas konkurss "CEMEX KAUSS – 2016".
   
  Jau piekto gadu tirdzniecības centrā “Akvārijs” septembra beigās bija skatāma Saldus novada skolu audzēkņu radošo darbu izstāde no dabas materiāliem “Jautrais Miķelis”.
   
  Pirmsskolas izglītības iestādē "Īkstīte" septembris bijis pavisam rosīgs un interesants - noslēdzies projekts "Darbosimies kopā", kura laikā iestāde ar nodibinājuma "Cemex iespēju fonds" atbalstu iegādājusies jaunu koka galdu un solus āra nodarbībām. 
   
  Jau kārtējo gadu, bet šogad tieši olimpiskajā gadā, arī pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa” notika Olimpiskā diena 2016. 
   
  Pateicoties Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes 2016. gada projektam “Īstenojam ideju”, Nīgrandes pirmsskolas izglītības iestāde “Straumīte” līdz š.g. 1. decembrim realizē projektu “Celtniecības materiālu iegāde 2 - 4 gadu vecu bērnu rotaļnodarbībām”, kura mērķis ir dažādot, izmantojot informācijas tehnoloģijas, pedagogu svešvalodu zināšanas un, pielietojot jauniegūtos celtniecības materiālus, pirmsskolas izglītības iestādes “Straumīte” 2 - 4 gadu veci bērni ar rotaļu palīdzību sekmīgāk apgūs nepieciešamo dzīves pieredzi.
   
  Skolēni var iesniegt savas darbus Atlants.lv rīkotajā eseju konkursā, kura tēma šogad ir: “Es un ES”! 
   
  Jau otro reizi AS "Latvijas valsts meži" kopā ar Cūkmenu izsludina pieteikšanos jaunā mācību gada pirmsskolas izglītības iestāžu ekoprogrammai "Cūkmena detektīvi". 
   
    Sākot no šī gada 12. septembra, skolēni un skolotāji ir aicināti pieteikties konkursā par drošu ceļu satiksmi un jauno satiksmes dalībnieku atbildīgu rīcību tajā. Konkursā 6. – 8. klašu skolēniem būs iespēja sevi pārbaudīt daudzpusīgos uzdevumos par ceļu satiksmes noteikumiem, drošību uz ceļa, kā arī dažādu situāciju analīzē.
   
  Saldus PII “Pasaciņa” ar nodibinājuma “CEMEX Iespēju fonds” atbalstu īsteno projektu “Iepazīsti! Pēti! Domā! Izzini! Darbojies!”. Projekta īstenošanas laiks no š.g. 1.08. līdz 28.10.2016.
   
  18. augustā plānotie kursi par vardarbības riska mazināšanu, ko vada Dace Bērziņa, ir atcelti, bet tiem skolotājiem, kuri bija pieteikušies, lūdzu izvēlēties kursus no diviem turpmāk minētajiem.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017

   
  < Februāris 2017 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  03
  06
  20
  22
  PIESAKIES JAU TAGAD!

  Jautāt pašvaldībai
  Deklarēt dzīvesvietu
  Ja vēlaties saņemt jaunāko informāciju par pasākumiem Saldus novadā savā e-pastā, rakstiet uz e-pastu  un piesakieties jaunumiem
   

  Saldus Novada Vēstis
  2017. gada 14. februāris

  Kartes

  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017