Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt:

Deputāti

Māris Zusts

Dome

Domes priekšsēdētājs

Tālrunis:

26576927

Adrese:

Striķu iela 3

Kabinets:

2

Pieņemšana
Pirmdienās

15.00 - 18.00

Trešdienās

8.00 - 12.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas Zaļā partija

Raivis Zīrups

Raivis Zirups

Domes priekšsēdētāja vietnieks

Tālrunis:

29150509

Adrese:

Striķu ielā 3

Kabinets:

11

Pieņemšana
Pirmdienās

15.00 - 18.00

Trešdienās

8.00 - 12.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas Zemnieku savienība

Natālija Balode

Natalija Balode
Tālrunis:

29124942

Adrese:

Kuldīgas ielā 3, 1. stāvā

Kabinets:

1

Pieņemšana
Katra mēneša 1. un 2. trešdienā

14.00 - 16.00

Jaunā konservatīvā partija

Gatis Baumanis

Gatis Baumanis
Tālrunis:

26328588

Pieņemšana
Mēneša pēdējā ceturtdienā (Zaņas pagasta pārvaldes ēkā)

9.00 - 10.00

Mēneša 2. ceturtdienā (Biedrības Džudo klubs "SALDUS" telpās, Dzirnavu ielā 8, Saldus (2. stāvā))

12.00 - 13.00

Latvijas Zemnieku savienība

Sergejs Beļkevičs

Sergejs Belkevics
Tālrunis:

29103945

Adrese:

Druvas vidusskolā

Pieņemšana
Trešdienās

16.00 - 18.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas attīstībai (ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienība)

Reinis Doniņš

Reinis Donins
Tālrunis:

29161237

Adrese:

Striķu ielā 3

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas Zemnieku savienība

Aidis Herings

Aidis Herings
Tālrunis:

29253550

Adrese:

Avotu ielā 12

Kabinets:

Jaunajā sēžu zālē

Pieņemšana
Mēneša 3. pirmdienā

15.00 - 17.00

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

Elmārs Kalniņš

Elmars Kalnins
Tālrunis:

28355212

Pieņemšana
Mēneša 1. ceturtdienā (Rubas pagasta pārvaldes ēkā)

15.00 - 17.00

Mēneša 3. ceturtdienā (Jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12)

15.00 - 16.00

Latvijas attīstībai (ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienība)

Didzis Konuševskis

Didzis Konusevskis
Tālrunis:

29262033

Adrese:

Avotu ielā 12

Kabinets:

Jaunajā sēžu zālē

Pieņemšana
Mēneša pirmajā pirmdienā

16.00 - 18.00

Mēneša trešajā trešdienā

12.00 -14.00

Vienotība

Edgars Kronbergs

Edgars Kronbergs
Tālrunis:

29756033

Adrese:

Kuldīgas ielā 3

Kabinets:

104

Pieņemšana
Katra mēneša 4. ceturtdienā

16.00 - 18.00

iepriekš piesakoties

KPV LV

Juris Levics

Juris Levics
Tālrunis:

26307410

Adrese:

Druvas vidusskolā

Pieņemšana
Katru ceturtdienu

16.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas attīstībai (ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienība)

Māris Mednis

Maris Mednis
Tālrunis:

29443467

Adrese:

Kauliņi 2", Jaunlutriņu pagastā

Pieņemšana
Mēneša pirmajā otrdienā

10.00 - 12.00

Latvijas Zemnieku savienība

Andris Saulītis

Andris Saulitis
Tālrunis:

25999222

Adrese:

Kuldīgas ielā 3, 104. kabinetā

Pieņemšana
Mēneša trešajā ceturtdienā

11.30 - 12.30

(Iepriekš piesakoties)

Jaunā konservatīvā partija

Roberts Sipenieks

Roberts Sipenieks
Tālrunis:

27759155

Adrese:

Avotu ielā 12

Kabinets:

Jaunajā sēžu zālē

Pieņemšana
Katra mēneša 4. ceturtdienā

12.00 - 13.00

(Iepriekš piesakoties)

Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Indra Ūdra

Indra Udre
Tālrunis:

29427598

Adrese:

Avotu ielā 12

Kabinets:

Jaunajā sēžu zālē

Pieņemšana
Mēneša 3. ceturtdienā

9.00 - 10.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas attīstībai (ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienība)

Inta Vanaga

Inta Vanaga
Tālrunis:

25636861

Adrese:

Slimnīcas iela 3a

Kabinets:

8

Pieņemšana
Trešdienās

12.00 - 13.00

Latvijas Zaļā partija

Vineta Vovere

Vineta Vovere
Tālrunis:

26820484

Adrese:

Avotu iela 12

Kabinets:

Jauna sēžu zāle

Pieņemšana
Mēneša otrajā Pirmdienā

16.00 - 17.00

Latvijas Zaļā partija