Deputāti

Māris Zusts

Dome

Domes priekšsēdētājs

Tālrunis:

26576927

Adrese:

Striķu iela 3

Kabinets:

2

Pieņemšana
Pirmdienās

15.00 - 18.00

Trešdienās

8.00 - 12.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas Zaļā partija

Raivis Zīrups

Raivis Zirups

Domes priekšsēdētāja vietnieks

Tālrunis:

29150509

Adrese:

Striķu ielā 3

Kabinets:

11

Pieņemšana
Pirmdienās

15.00 - 18.00

Trešdienās

8.00 - 12.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas Zemnieku savienība

Natālija Balode

Natalija Balode
Tālrunis:

29124942

Adrese:

Kuldīgas ielā 3, 1. stāvā

Kabinets:

1

Pieņemšana
Katra mēneša 1. un 2. trešdienā

14.00 - 16.00

Jaunā konservatīvā partija

Gatis Baumanis

Gatis Baumanis
Tālrunis:

26328588

Pieņemšana
Mēneša pēdējā ceturtdienā (Zaņas pagasta pārvaldes ēkā)

9.00 - 10.00

Mēneša 2. ceturtdienā (Biedrības Džudo klubs "SALDUS" telpās, Dzirnavu ielā 8, Saldus (2. stāvā))

12.00 - 13.00

Latvijas Zemnieku savienība

Sergejs Beļkevičs

Sergejs Belkevics
Tālrunis:

29103945

Adrese:

Druvas vidusskolā

Pieņemšana
Trešdienās

16.00 - 18.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas attīstībai (ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienība)

Reinis Doniņš

Reinis Donins
Tālrunis:

29161237

Adrese:

Striķu ielā 3

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas Zemnieku savienība

Aidis Herings

Aidis Herings
Tālrunis:

29253550

Adrese:

Avotu ielā 12

Kabinets:

Jaunajā sēžu zālē

Pieņemšana
Mēneša 3. pirmdienā

15.00 - 17.00

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

Elmārs Kalniņš

Elmars Kalnins
Tālrunis:

28355212

Pieņemšana
Mēneša 1. ceturtdienā (Rubas pagasta pārvaldes ēkā)

15.00 - 17.00

Mēneša 3. ceturtdienā (Jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12)

15.00 - 16.00

Latvijas attīstībai (ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienība)

Didzis Konuševskis

Didzis Konusevskis
Tālrunis:

29262033

Adrese:

Avotu ielā 12

Kabinets:

Jaunajā sēžu zālē

Pieņemšana
Mēneša pirmajā pirmdienā

16.00 - 18.00

Mēneša trešajā trešdienā

12.00 -14.00

Vienotība

Edgars Kronbergs

Edgars Kronbergs
Tālrunis:

29756033

Adrese:

Kuldīgas ielā 3

Kabinets:

104

Pieņemšana
Katra mēneša 4. ceturtdienā

16.00 - 18.00

iepriekš piesakoties

KPV LV

Juris Levics

Juris Levics
Tālrunis:

26307410

Adrese:

Druvas vidusskolā

Pieņemšana
Katru ceturtdienu

16.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas attīstībai (ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienība)

Māris Mednis

Maris Mednis
Tālrunis:

29443467

Adrese:

Kauliņi 2", Jaunlutriņu pagastā

Pieņemšana
Mēneša pirmajā otrdienā

10.00 - 12.00

Latvijas Zemnieku savienība

Andris Saulītis

Andris Saulitis
Tālrunis:

25999222

Adrese:

Kuldīgas ielā 3, 104. kabinetā

Pieņemšana
Mēneša trešajā ceturtdienā

11.30 - 12.30

(Iepriekš piesakoties)

Jaunā konservatīvā partija

Roberts Sipenieks

Roberts Sipenieks
Tālrunis:

27759155

Adrese:

Avotu ielā 12

Kabinets:

Jaunajā sēžu zālē

Pieņemšana
Katra mēneša 4. ceturtdienā

12.00 - 13.00

(Iepriekš piesakoties)

Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Indra Ūdra

Indra Udre
Tālrunis:

29427598

Adrese:

Avotu ielā 12

Kabinets:

Jaunajā sēžu zālē

Pieņemšana
Mēneša 3. ceturtdienā

9.00 - 10.00

(Iepriekš piesakoties)

Latvijas attīstībai (ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienība)

Inta Vanaga

Inta Vanaga
Tālrunis:

25636861

Adrese:

Slimnīcas iela 3a

Kabinets:

8

Pieņemšana
Trešdienās

12.00 - 13.00

Latvijas Zaļā partija

Vineta Vovere

Vineta Vovere
Tālrunis:

26820484

Adrese:

Avotu iela 12

Kabinets:

Jauna sēžu zāle

Pieņemšana
Mēneša otrajā Pirmdienā

16.00 - 17.00

Latvijas Zaļā partija