Ceturtdiena,  21. marts,  2019
 
Vārda dienas:   Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
 
Šobrīd
°C
bezvējš
   
  27.  septembrī plkst. 17.30 Skrundas kultūras namā, Lielajā ielā 1a, Skrundā, notiks informatīva sanāksme par dabas lieguma “Ventas un Šķerveļa ieleja” dabas aizsardzības plāna izstrādi turpmākajam 12 gadu periodam.
   
  No 19. - 23. oktobrim Saldū norisinājās Eiropas Jauniešu parlamenta 30. reģionālā sesija. Šeit pulcējās apmēram 100 jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Īrijas, Šveices, Norvēģijas, Zviedrijas, Baltkrievijas, Kipras un citām Eiropas valstīm.  
   
  26. oktobrī Saldū notiks Saldus novada amatiermākslas kolektīvu vadītāju un speciālistu svētku pasākums “Kristāla Zirgs”, kurā tiks pasniegtas Gada balvas  par mākslinieciski kvalitatīvu/augstvērtīgu darbu un veiksmīgiem pasākumiem amatiermākslas popularizēšanā  2017./2018. gada sezonā.  
   
  Aicinām uz tikšanos ar Latvijas Neredzīgo biedrības pārstāvjiem un Neredzīgo biedrības Saldus nodaļas darbības atjaunošanu 15. martā!
   
  Informējam par satiksmes ierobežojumiem Rozentāla skriešanas svētku laikā. Sestdien, 16. martā, satiksmei tiks slēgtas šādas ielas:
   
  Šā gada 14. martā plkst. 19.00 Saldus Mūzikas un mākslas skolā notiks Zemessardzes orķestra koncerts par godu Latvijas armijas 1. parādes simtajai gadadienai.  
   
  Kad tava biznesa ideja ir pavisam zaļa, ir vairāk jautājumu nekā atbilžu - tad nu mūsu kopīgais uzdevums šo 6 mēnešu laikā būs rast nepieciešamās atbildes un radīt produktu vai pakalpojumu kas pelņa!
   
  Piektdien, 1. martā, reģionālajā darba vizītē Saldū viesojās Saeimas deputāte un labklājības ministre Ramona Petraviča.
   
  Šodien, 1. martā, Saldus novada pašvaldībā tika parakstīts sadarbības līgums ar personu apvienību SIA “Eko Kurzeme” un SIA “Eco Baltia Vide” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Saldus novadā.
   
  Turpinot veiksmīgi iesākto tradīciju, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts pēc ikmēneša domes sēdes aicināja iedzīvotājus uz tikšanos – šoreiz Zaņas pagastā, lai runātu par pagasta un novada aktualitātēm.  
   
  6. un 7. martā Tiesu izpildītāju dienās iedzīvotājiem būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas par parādnieka un piedzinēja tiesībām un pienākumiem.
   
  No 11. līdz 15. martam Advokatūras dienās iedzīvotāji varēs saņemt advokātu bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā. Advokatūras dienas notiek jau desmito gadu, un šogad īpaši uzmanība veltīta jautājumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, ar uzsvaru uz kopīpašumu, taču konsultācijas būs iespējams saņemt arī citās jomās.  
   
  28. janvārī notika Saldus novada domes sēde, kurā tika skatīti 54 lēmumprojekti.  
   
  Šodien Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, deputāte Natālija Balode un p/a “Saldus TIKS centrs” direktore Krista Vīndedze tikās ar Saldus Svētās Apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas prāvestu Gati Mārtiņu Bezdelīgu un Liepājas simfoniskā orķestra direktoru Uldi Lipski, lai runātu par Kamermūzikas festivāla organizēšanu Saldū.
   
  Pēc viena gada pārtraukuma, Viesītes jaunieši kopā ar pašvaldību un Viesītes Kultūras pili rīko jauno mūzikas grupu konkursu HOMESICK.
   
  Decembrī Dabas aizsardzības pārvalde saņēma 32 tūkstošus anketu no 250 dabas skaitīšanas ekspertiem par 2018. gada sezonā apsekotajām teritorijām, kurās tika uzskaitītas Eiropas Savienības nozīmes aizsargājamo biotopu grupas un vērtēta to kvalitāte.  
   
  Latvijas iedzīvotāji, organizācijas un ikviens ir aicināti apdomāt un paust viedokli par to, kādā valstī vēlamies dzīvot un kādu redzam mūsu planētas un Eiropas nākotni.
   
  Pirmskolas (5-6 gadi) un sākumskolas (7-10 gadi) vecuma bērni tiek aicināti 2. martā doties kopīgā Brīvdienu pārgājienā no plkst. 10.30 līdz 12.30.
   
  Jaunauces pils skaistākā telpa - ovālā kupolzāle ir gandrīz pilnībā (vēl jāatjauno parkets) atguvusi 20. gs. sākuma interjeru.
   
  Pirmdien, 11. martā, no plkst. 10.00 līdz 14.00 Latvijas Sarkanā Krusta Saldus komiteja organizē Asins donoru dienu Saldū, Ugunsdzēsēju zālē, Skrundas ielā 28.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Marts 2019 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  11


   

  Saldus Novada Vēstis
  2019. gada 7. marts


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017