Pirmdiena,  16. jūlijs,  2018
 
Vārda dienas:   Estere, Hermīne
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+26.9°C
bezvējš
   
  Arī šogad Valsts svētku nedēļā Saldus novadā paredzēta bagātīga pasākumu programma. Valsts svētkus aicinām atzīmēt, piespraužot pie apģērba lentīti Latvijas valsts karoga krāsās.
   
  Šogad Lāčplēša diena Saldus pilsētā tika veidota “Sudrabota saule lēca” tematikā. Saule – tas nav tikai spīdeklis debesu velvē. Saule – tā ir sākums cilvēkam, cilvēcei, tautai.
   
  Godinot Brīvības cīņās kritušos Latvijas karavīrus, šodien O. Kalpaka muzejā un piemiņas vietā “Airītes” notika svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija.
   
  Saldus novada pašvaldība sveic iedzīvotājus Valsts svētkos un informē par darba laiku Valsts svētku mēnesī.  
   
  Šodien Saldus novada domes priekšsēdētājs Reinis Doniņš, priekšsēdētāja vietnieks Māris Zusts, pašvaldības izpilddirektors, domes deputāti, pašvaldības nodaļu vadītāji un speciālisti kopa Kalnsētas parka teritoriju.
   
  Šogad pirmo reizi tiks piemērots likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” noteiktais, ka gadījumā, ja svētku diena - Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma diena – iekrīt sestdienā vai svētdienā, nākamo darba dienu nosaka par brīvdienu.
   
  Saldus novada domes deputāts Roberts Sipenieks šodien piedalījās Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienai veltītajā pasākumā. 
   
  1. jūlijā Saldus novada domes vadība, deputāti, darba grupa, kolektīvu vadītāji un mūsu lepnums – svētku dalībnieki, devās pacilājošā un grandiozā gājienā!
   
  1. jūlijā notiks XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku atklāšanas pasākumi, t.sk. arī vērienīgs Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājiens.
   
  Piektdien, 29. jūnijā, uzņēmums SIA "Saldus Druva" atklāja jaunu 540 slaucamo govju automātisko slaukšanas fermu.
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts domes sēdi sāka ar sveicieniem no Valsts prezidenta kancelejas, nododot deputātiem Valsts prezidenta parakstītas fotogrāfijas no prezidenta vīzītes Saldū.  
   
  Jau šajā nedēļas nogalē no malu malām Rīgā sabrauks Dziesmu un deju svētku dalībnieki. Lai svētku nedēļā ikviens justos labi, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina dalībniekus līksmot ar mēru kā arī rūpēties par savu veselību.
   
  Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās jau no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, kad skanēs noslēguma koncerts “Zvaigžņu ceļš”.  
   
  26. jūnijā Rīgā, pie ēkas Torņa ielā 4, LPS priekšsēdis Gints Kaminskis, Rīgas vicemērs Andris Ameriks, arhitekts Jānis Lejnieks un mākslinieks Leonards Laganovskis atklāja dekoratīvo sienu “Latvijas pilsētas un novadi valsts simtgadei”. Siena ir visu Latvijas pašvaldību dāvinājums valstij nozīmīgajā jubilejā.
   
  SAM 8.1.2. “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” Saldus novada pašvaldība informē, ka ir izsludināti iepirkumi plānotajiem būvniecības darbiem un būvuzraudzības pakalpojumiem Saldus vidusskolas sporta laukuma pārbūves būvdarbu veikšanai, projekta “Saldus novada pašvaldības vispārējo  izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana” Nr.8.1.2.0/17/I/027  ietvaros.
   
  Saldus novada būvvalde informē, ka 2018. gada 11. jūlijā plkst.17.00 Saldus novada pašvaldības administratīvajā ēkā Striķu ielā 3, Saldū, 3.stāvā, domes sēžu zālē, notiks sanāksme, kurā tiks izskatīta detālplānojuma Kārklu ielai un tai pieguļošajai teritorijai Saldū 1. redakcijas publiskās apspriešanas laikā saņemtie priekšlikumi un institūciju atzinumi.
   
  Domes sēde (25.06.2018.)
  Ceturtdien, 28. jūnijā, plkst. 14.00  Jaunajā sēžu zālē Avotu ielā 12 notiks Saldus novada domes sēde.
   
  Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, aicina pieteikties uz 29. jūnija semināru "Kafija ar ekspertu", Saldū.
   
  Vakar, 20. jūnijā, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts sasauca Civilās aizsardzības komisijas sēdi.
   
  Saldus novada pašvaldība sveic Līgo svētkos un informē par darba laika izmaiņām.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu
  < Jūlijs 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  05
  10
  12
  17
  19
  23
  24
  26
  30
  31


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 10. jūlijs


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017