Trešdiena,  24. aprīlis,  2019
 
Vārda dienas:   Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
 
Šobrīd
°C
bezvējš
   
  Turpinot Saldus novada tūrisma nozares attīstību, ir radīta jauna identitāte – Saldus piepilda. Jaunais zīmols ir lakonisks un viegli atpazīstams, tas rāda Saldu un Saldus novadu kā draudzīgu, mierīgu un vērtību piepildītu vietu.
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts 25. aprīlī plkst. 19.00 aicina iedzīvotājus uz sarunu Kursīšu pagasta pārvaldes zālē.
   
  Svētdien, 5. maijā, no plkst. 10.00 Saldus tirgus stāvlaukumā  notiks pirmais "Tirgus burziņš".
   
  Šogad Lielā talka notiks sestdien, 27. aprīlī, kur ikviens ir aicināts ne tikai vākt atkritumus, bet arī šķirot, atdalot plastmasu no citiem atkritumiem.
   
  Domes sēde (23.04.2019.)
  25. aprīlī plkst. 14.00 notiks Saldus novada domes sēde, kurā tiks skatīts Saldus novada pašvaldības budžets.
   
  Saldus novada pašvaldība aicina pieteikties uzņēmējus telpu nomai Slimnīcas ielā 3 sabiedriskās pirts un ūdens relaksācijas centra izveidei.
   
  Gatavojoties Lielajai talkai, aicinām iedzīvotājus nodot lielgabarīta sadzīves atkritumus un nolietoto sadzīves elektrotehniku Saldus novada pagastos.
   
  Atgādinām, ka vēl mēnesi - līdz šā gada 17. maijam var iesniegt pieteikumus konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2019”.
   
  Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka 2019. gada 16. aprīlī spēkā stājas likums “Grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli””, kas nosaka trīs būtiskus jaunumus saistībā ar gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu.
   
  26. aprīlī, par godu JIC ŠĶŪNIS 13 gadu dzimšanas dienai, Saldus BJC notiks Saldus novada jauniešu diena 2019 - IZLAUZ13S*! Aicinām jauniešus iesaistīties un izbaudīt šo dienu!
   
  Mums ir svarīgs Tavs viedoklis! Aicinām Saldus novada iedzīvotājus un viesus aizpildīt aptauju par Saldus ezera un tā piekrastes zonas izmantošanu.
   
  Kopš 2009. gada 14. aprīļa, kad daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu iespējams veikt ar būtisku ES fondu līdzfinansējumu, kopumā atjaunotas 802 ēkas visā Latvijā. Šo ēku atjaunošanā kopumā ieguldīti 92,28 milj. eiro ES fondu finansējums.
   
  Uzņēmuma reģistra pārstāvji informē, ka no 2019. gada 7. maija būtiski mainīsies klientu apkalpošanas laiki vairākās Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra (turpmāk – Reģistrs) reģionālajās nodaļās.
   
  Saldus novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Latvijas vides aizsardzības fonda administrāciju par projekta “Saldus ezera  ekspluatācijas (apsaimniekošanas) noteikumu izstrāde” Nr.1-08/ 375 / 2018 īstenošanu.
   
  Līdz ar veģetācijas sezonu un pavasara atnākšanu ir sākusies arī dabas skaitīšanas trešā sezona.
   
  SIA “Eko Kurzeme” no 1. aprīļa Saldus novada iedzīvotājiem piedāvā iespēju noslēgt atkritumu apsaimniekošanas līgumus vai saņemt konsultācijas arī klātienē klientu apkalpošanas centrā, Dzirnavu ielā 30.
   
  Saldus novada pašvaldības Nīgrandes pagasta pārvalde paziņo, ka, pamatojoties uz Saldus novada domes lēmumu, ar 2019. gada 30. aprīli izbeidz sniegt pakalpojumu dzeramā ūdens piegādē un kanalizācijas ūdeņu savākšanā Jūsu īpašumam Nīgrandes pagastā.  
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts ar delegāciju viesojās Saldus sadraudzības pilsētā Līdingē (Lidingö, Zviedrija), kur iepazinās ar pašvaldības jauno mēru un personiski pasniedza apbalvojumu “Saldus novada domes Goda raksts” Ilgai Nilsson par ilggadēju, nesavtīgu un aktīvu sadarbības veidošanu starp Saldus un Lidingö pašvaldībām un to iedzīvotājiem.
   
  Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) ir pārskatījusi un tā rezultātā pilnveidojusi traktortehnikas eksaminācijas veikšanas iespējas, kā arī atgādina par traktortehnikas vadīšanas klāsta paplašināšanos līdz ar traktortehnikas vadītāja apliecības maiņu
   
  Saldus novada izglītības iestādes aicina topošos skolēnus un viņu vecākus iepazīties ar izglītības iestādēm. 
   
  Nākamās Eiropas Parlamenta jeb Eiropas vēlēšanas Latvijā notiks sestdien, 2019. gada 25. maijā.  
   
  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka šogad stājušās spēkā ugunsdrošības prasības attiecībā uz publiskajiem objektiem, ja tajos atbilstoši lietošanas veidam nav paredzēta cilvēku izmitināšana naktī, bet tas  tiks darīts un cilvēki nakšņos.  
   
  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (turpmāk – VUGD) statistika liecina, ka gandrīz katrs ceturtais ugunsgrēks izceļas dzīvojamās mājās. Arī lielākā daļa no ugunsgrēkos bojāgājušo un cietušo cilvēku skaita ir saistīta ar ugunsnelaimēm mājokļos.  
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu
  < Aprīlis 2019 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2019. gada 5. aprīlis


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017