Izglītība

Pašvaldības stipendijas “Studentu Medusmaize” piešķiršana

Apraksts

Mērķis: finansiāli atbalstīt Saldus novada pašvaldības jauniešu izglītības pieejamību un veicināt augstu mācību rezultātu sasniegšanu.

 

Tiek piešķirtas šādas pašvaldības stipendijas:

Studenta stipendija ir stipendija, kas šajos noteikumos noteiktajā kārtībā piešķirta studentam Latvijas Valsts akreditētas bakalaura studiju programmas vai profesionālās augstākās izglītības programmas iegūšanai;

Ārstniecības speciālista stipendija ir stipendija, kas piešķirta šajos noteikumos noteiktajā kārtībā un piešķirta studentam sākot ar 4.kursu, kurš apgūst Latvijas Valsts akreditētu profesionālo izglītības programmu medicīnā vai ārstam-rezidentam.

 

Stipendijas apmērs: ir puse no valstī noteiktās vienas minimālās mēneša algas mēnesī. Rezidenta stipendijas apmērs ir viena valstī noteiktā minimālā mēneša alga. No minētās summas pašvaldība normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ietur noteiktos obligātos nodokļu maksājumus.

 

Kas var pretendēt uz stipendiju:
Persona ir tiesīga pretendēt uz stipendiju, ja atbilst šādiem kritērijiem:
* bakalaura līmeņa vai medicīnas jomas students;
* sekmju vidējais vērtējums nav zemāks par 7 ballēm;
* apņemas 3 gadus pēc studiju beigšanas, slēgt darba attiecības ar Saldus novada pašvaldību vai pašvaldības kapitālsabiedrību.

Pakalpojuma pieprasīšana

Izludināšana – informācija par pieteikšanos tiek publicēta Saldus novada informatīvajā izdevumā “Saldus Novada Vēstis”, Saldus novada pašvaldības mājas lapā un Saldus novada pašvaldības sociālajos kontos.

Pieteikšanās stipendijai: katru gadu no 1. – 20. septembrim, sūtot pieteikumus uz pasts@saldus.lv vai iesniedzot Saldus novada domē, Striķu ielā 3, Saldū.

Atbildīgais speciālists

Kontaktpersona:

Saldus novada pašvaldības izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Ginta Kožokaru, T. 20087844, e-pasts: ginta.kozokaru@saldus.lv

Pakalpojuma maksa
Bezmaksas pakalpojums
Atpakaļ

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: