Izglītība

Pašvaldības stipendijas “Vidusskolēnu Medusmaize” piešķiršana

Apraksts

Mērķis: finansiāli atbalstīt Saldus novada pašvaldības jauniešu izglītības pieejamību un veicināt augstu mācību rezultātu sasniegšanu.

Mērķauditorija:

Stipendija paredzēta Saldus novada izglītības iestāžu 10. – 12. klašu skolēniem.

Prasības:

  • Uzrādījušas augstus mācību rezultātus – vidējā atzīme ir 8,0 un augstāk (E-klases izdruka);
  • Ir iekļautas VIIS datu bāzē Saldus novada Izglītības iestāžu sarakstos.

Stipendiju skaits:

Stipendija “Vidusskolēnu Medusmaize” stipendiju skaits netiek ierobežots, tiek piešķirts visiem pretendentiem, kuri atbilst stipendijas prasībām.

Stipendijas apmērs un periods:

Vienreizējā stipendija tiek aprēķināta 2 reizes gadā, pēc pēdējā semestra E- klases datiem. Stipendiju apmēru nosaka skolēna vidējais mācību priekšmetu vērtējums (tabulā):

Vidējais vērtējumsStipendijas apmērs, euro
8,00 – 8,4950,00
8,50 – 8,9970,00
9,00 – 10,00

100,00

Pakalpojuma pieprasīšana

Pieteikšanās:

Informāciju (izdruku no E-klases sistēmas, skolēnu bankas konta datus un citus dokumentus pēc pieprasījuma) par atbilstošiem pretendentiem iesniedz Saldus novada vidusskolas, ne vēlāk kā 3 darba dienas pēc semestra/ starp semestra noslēgšanās.

Ar pakalpojuma saņemšanu saistītie normatīvie akti
Atbildīgais speciālists

Kontaktpersona:

Saldus novada pašvaldības izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Signe Meire, T. 27138602, e-pasts: signe.meire@saldus.lv

Pakalpojuma maksa
bezmaksas pakalpojums
Atpakaļ

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: