Kalendārs

18.11

Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīts svētku koncerts "Mans Saldus novads – mana Latvija"

15:00

Latvijas simtajā dzimšanas dienā Saldus novads atzīmēs svētkus ar vērienīgu lielkoncertu, kurā piedalīsies solisti Igo, Anmary, Andris Ābelīte, kā arī mūsu amatiermākslas kolektīvi – Saldus BJC jauniešu koris “Ameno”, p/a “Saldus TIKS centrs” TDA “Kursa”, DK “Bandava” un jauktais koris “Saldava”.

Koncerta noslēgumā vienosimies kopīgā “Saldus saule” dziedāšanā ar Fēliksu Ķiģeli. Turklāt Sporta kompleksa foajē būs iespēja apskatīt Druvas kultūras nama Amatnieku centra rakstaino cimdu izstādi. Bezmaksas ielūgumus uz koncertu būs iespējams saņemt no 1.11. Saldus Tūrisma informācijas centrā, Striķu ielā 3.

Svētkus atbalsta Saldus novada pašvaldība, rīko – p/a “Saldus TIKS centrs”.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: