Projekti

Project Featured Image

Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Ezeres pagastā, Saldus novadā

Projekta Nr.
9.3.2.0/19/A/065
Iesniedzējs
Saldus novada pašvaldība
Partneri

SIA “Ezeres doktorāts”

Projekta statuss
Tiek realizēts
Kontaktpersona

Projektu vadītāja Lana Radčenko
Tālr.nr. +371 22021242
e-pasts: lana.radcenko@saldus.lv

Mērķi un uzdevumi

Projekta mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru SIA “Ezeres doktorāts” Valdas Bergas ģimenes ārsta praksē.

Finansējums

Projekta kopējās izmaksas sastāda 25 000 EUR, no kurām attiecināmās izmaksas – 10 000 EUR, t.sk. Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums (ERAF) – 8500,00 euro un valsts budžeta finansējums – 900,00 euro, privātais finansējums – 600,00 euro.

Galvenās aktivitātes

Projekta ietvaros tiks nodrošināta vides pieejamība personām ar pārvietošanās traucējumiem, riteņkrēslu un ratiņu lietotājiem, izbūvējot uzbrauktuvi pie Ezeres doktorāta un ieejas durvju nomaiņu, kā arī ierīkota pieejama tualetes telpa.

Papildus informācija

Projektu īsteno Saldus novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Ezeres doktorāts”.
Projekta īstenošanas laiks: līdz 2020. gada 31. novembrim.

Atpakaļ

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: