Projekti

Project Featured Image

Uzņēmējdarbības vides attīstība Saldus pilsētas ziemeļu daļā, pārbūvējot publisko infrastruktūru

Projekta Nr.
5.6.2.0/18/I/017
Iesniedzējs
Saldus novada pašvaldība
Partneri

SIA “Saldus komunālserviss”

Projekta statuss
Tiek realizēts
Kontaktpersona

Projekta vadītāja Ginta Ernšteina
tālr. 25479827
e-pasts ginta.ernsteina@saldus.lv

Mērķi un uzdevumi

Projekta  mērķis ir attīstīt uzņēmējdarbības vidi Saldus pilsētas ziemeļu daļā, uzlabojot publiskās infrastruktūras kvalitāti un nodrošinot vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu.

Finansējums

Projekta kopējās izmaksas ir 6 773 635,28 EUR, Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 1 181 876,70 EUR, snieguma ietvara rezerves priekšfinansējuma summu 244 354,86 EUR.

Galvenās aktivitātes

Projekta ietvaros ir plānots veicināt uzņēmējdarbības attīstību un jaunu uzņēmumu veidošanos Saldus pilsētā, pārbūvējot publisku funkcionālo savienojumu Kuldīgas ielas 1706 m garu posmu ar pieslēdzošo ielu posmiem 867 m.
Projekta realizācijas gaitā tiek iegūts projekta realizācijas iznākums, pēc tehnoloģiski pareizi izpildītiem darbiem: veikta Kuldīgas ielas posma un pieslēdzošo ielu brauktuves un nobrauktuvju segas pārbūve, gājēju/velosipēdistu celiņa, slēgtās lietus ūdens novades sistēmas izbūve, ielu apgaismojuma sistēmas, Saldus novada pašvaldības un Lattelekom sakaru kanalizācijas pārbūve, kā arī labiekārtojuma elementu izbūve un apstādījumu izveidošana, kā arī ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu pārbūve.
Nodrošinot atbilstošu publisko infrastruktūru, uzņēmumi plāno paplašināt savu uzņēmējdarbību, izveidojot vismaz 12 jaunas darba vietas un ieguldīt investīcijas vismaz 734316 euro apmērā uzņēmuma attīstībā, atjaunotā degradētā teritorija 8,58 ha.

Papildus informācija

Projekta īstenošanas laiks 32 mēneši.

Atpakaļ

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: